search

top

Uzgadnianie terminów  oraz miejsca (warunków) zakwaterowania odbywa się wyłącznie  w formie pisemnej przez maila lub  komunikatora internetowego : Facebooka  , Messenger, Viber, Skype, booking.com 

Preferujemy wynajem na okres dwutygodniowy – na sezon 2020 cena wynosi 800 ( osiemset ) złotych za jedną osobę za dwa tygodnie i to bez żadnych ukrytych kosztów.

Oczywiście wszystkie warianty długości pobytu są możliwe.

Parking wliczony jest w cenę………… (natomiast mycie samochodu- tzw. …co łaska )

Ładowanie samochodów elektrycznych , wózków i innych urządzeń akumulatorowych podlega oddzielnej opłacie.


Zapewne znajdziecie tańsze oferty, ale proszę pamiętać również że “rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo, po przeminięciu radości, spowodowanej niską ceną” (Aldo Gucci).

 Koszt rozmowy do Polski to 2 uah/min ( 0,30 zł/min ). I

Internet dostępny poprzez WI-FI,  polecam jednak kupno karty SIM gdzie w cenie ok 40zł mamy internet bez limitu   i 300 minut do Polski gratis..   Taryfy sieci Kievstar


W cenę wliczone są wszystkie opłaty takie jak: opłata klimatyczna, woda, prąd, klimatyzacja.
Zwracamy uwagę, że we wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Dopuszczamy możliwość przyjazdu ze zwierzętami.
Orientacyjny koszt przejazdu ( z Olkusza ) tam i z powrotem ( około 3000 km ) to około 800 złotych na autko.

UWAGA: od 19 czerwca linie lotnicze

https://www.ryanair.com/pl/pl/

wprowadzają bezpośrednie loty Kraków-Odessa, cena poniżej 300zł w dwie strony


Tak więc koszt wczasów, biorąc pod uwagę warunki wypoczynku, jest atrakcyjny. Jesteśmy w sezonie na miejscu, do Waszej dyspozycji. Chętnie pomożemy rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy,  czy np. w zorganizowaniu wycieczki np. wyjazd do delfinarium do Odessy – link do strony tutaj.
Zapraszamy na wypoczynek od czerwca aż do września ( piękne babie lato ). Ze względu na duże zainteresowanie, proszę o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji.
Zapraszamy serdecznie

top